2024 Metų Kovo Mėnesio Horoskopas

2024 m. kovo mėnesio horoskopas

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Kovas bus energingas ir kupinas pokyčių metas Avinams. Būsite motyvuoti siekti savo tikslų ir įveikti visas kliūtis. Galite sulaukti netikėtų pasiūlymų darbe ar versle, kurie atvers naujas galimybes. Asmeniniame gyvenime galimi netikėti susitikimai ir romantiški nuotykiai.

Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)

Kovo mėnesį Jaučiai bus sutelkti į savo vidinį pasaulį ir sieks ramybės bei harmonijos. Galite norėti daugiau laiko praleisti vieni su savimi, užsiimti kūryba ar tiesiog atsipalaiduoti. Santykiuose su artimaisiais gali kilti nesutarimų, tačiau atvirumas ir nuoširdumas padės juos išspręsti.

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.)

Dvyniams kovas bus aktyvus ir bendraujantis metas. Būsite kupini energijos ir norėsite dalytis savo idėjomis su aplinkiniais. Galite sulaukti kvietimų į renginius, susitikimus ar keliones. Asmeniniame gyvenime galimi pokyčiai, kurie jus džiugins ir įkvėps.

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)

Vėžiams kovas bus jausmingas ir romantiškas metas. Būsite atviri meilei ir norėsite daugiau laiko praleisti su artimaisiais. Galite sulaukti netikėtų dovanų ar staigmenų, kurios jus pradžiugins. Darbe ar versle galite susidurti su iššūkiais, tačiau atkaklumas ir ryžtas padės juos įveikti.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtams kovas bus sėkmingas metas karjeros srityje. Būsite pastebėti ir įvertinti už savo darbą. Galite sulaukti paaukštinimo ar pasiūlymo dirbti geresnėmis sąlygomis. Asmeniniame gyvenime galimi nesutarimai su artimaisiais, tačiau ramus pokalbis padės juos išspręsti.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms kovas bus kūrybingas ir produktyvus metas. Būsite kupini idėjų ir norėsite jas įgyvendinti. Galite pradėti naują projektą ar užsiimti hobiu, kuris jus domina. Asmeniniame gyvenime galimi pokyčiai, kurie jus nustebins ir pradžiugins.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms kovas bus harmoningas ir ramus metas. Būsite patenkinti savo gyvenimu ir jausitės dėkingi už tai, ką turite. Galite daugiau laiko praleisti su artimaisiais ir draugais. Darbe ar versle galite sulaukti pasiūlymų, kurie pagerins jūsų finansinę situaciją.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionams kovas bus aistringas ir intensyvus metas. Būsite kupini energijos ir norėsite patirti kuo daugiau. Galite susipažinti su naujais žmonėmis ir užmegzti įdomius ryšius. Asmeniniame gyvenime galimi pokyčiai, kurie jus nustebins ir sujaudins.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliams kovas bus sėkmingas metas kelionėms ir mokslams. Galite išvykti į svajonių kelionę ar pradėti naujus mokslus. Darbe ar versle galite sulaukti pasiūlymų, kurie atvers naujas galimybes. Asmeniniame gyvenime galimi pokyčiai, kurie jus pradžiugins ir įkvėps.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams kovas bus kupinas iššūkių ir pokyčių. Būsite ištraukti iš savo komforto zonos ir turėsite prisitaikyti prie naujų situacijų. Tačiau nepasiduokite sunkumams, nes už jų galite atrasti naujas galimybes ir augimą. Asmeniniame gyvenime galimi pokyčiai, kurie jus nustebins ir privers peržiūrėti savo prioritetus.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai kovą jausis laisvi ir nepriklausomi. Būsite kupini idėjų ir norėsite jas įgyvendinti savo unikaliu būdu. Galite sulaukti pasiūlymų bendradarbiauti su naujais žmonėmis. Asmeniniame gyvenime galite atskleisti savo tikrąją asmenybę ir sulaukti aplinkinių pripažinimo bei palaikymo.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims kovas bus paslaptingas ir intuityvus metas. Būsite jautrūs aplinkinių emocijoms ir galėsite suteikti jiems pagalbą bei palaikymą. Galite sulaukti netikėtų dovanų ar staigmenų, kurie jus pradžiugins. Asmeniniame gyvenime galimi pokyčiai, kurie sustiprins jūsų ryšius su artimaisiais.

Pastaba: Šis horoskopas pateikia bendras prognozes visiems zodiako ženklams. Individualios įtakos gali skirtis atsižvelgiant į asmeninę gimimo datą ir horoskopą.